Безкоштовна доставка по Україні

0800 337 457

Дзвінки по Україні безкоштовні

Зворотній зв'язок
0
Каталог
Фильтр
Сортувати:

Жіноча Зимова колекція

Сортувати:

Жіноча дублянка із овчини LUNA Kisa/0122 SILK 200
9 250UAH
9 000UAH
-3%
Жіноча дублянка із овчини Trench 0122/100 SILK 200
10 500UAH
9 000UAH
-14%

Дізнатися про нові надходження

Яким має бути жіночій верхній одяг для зими

Верхній зимовий одяг для жінок має бути не просто теплим та зручним. Він повинен бути вишуканим, елегантним та підкреслювати стиль власниці. Дублянка, шубка, куртка має дарувати радість щоразу, коли її вдягають. Саме тому речі з натуральних матеріалів – шкіри, хутра, замші, які можна придбати на сайті alberta.com.ua, відповідають найвищим показникам якості, крою та пошиву. Для створення верхнього одягу для зимової пори використовуються модні, сучасні лекала, які дозволяють зробити моделі, що прикрасять кожен тип фігури.

Який купити зимовий верхній жіночий одяг у Alberta

У верхньому одязі жінка має почуватися упевнено будь-якої пори року. І зима – не виключення. В Україні цей сезон щороку дивує погодою – на три місяці вона влаштовує справжню круговерть. Не встигають вдарити морози й випасти півметра снігу, які наступного ж тижня тануть, а за два дні все знов вкривається кригою. Тому всю зиму ніяк не відходити у верхньому одязі одного виду. Адже вдягнути норкову шубку, коли йде мокрий дощ – просто варварство. Але й у коротесенькій дублянці ходити при -20 – нерозважливо.

Тому при виборі верхнього зимового одягу варто орієнтуватися як на свій стиль життя, так і на кліматичні умови. Щоб зробити вибір простішим, інтернет-магазин Alberta пропонує паннам такий жіночий одяг на зиму:

  • шуби з натурального хутра;
  • норкові шуби;
  • дублянки;
  • парки;
  • пончо;
  • куртки;
  • жилетки.

Частина моделей представлені у більш, ніж одному кольорі. Тому кожна пані може обрати саме той колір, який личитиме їй, а подрузі – запропонувати щось в інший гамі. Також на сайті є можливість купити товар, що сподобався, на виплат. І тоді чудова шубка або парка зігріватиме швидше, а оплачувати покупку можна поступово. Продуманий каталог пропонує для зручності фільтрувати позиції не тільки за типом виробу, а й за вартістю, видом хутра та кольором.