Безкоштовна доставка по Україні

0800 337 457

Дзвінки по Україні безкоштовні

Зворотній зв'язок
0
Каталог
Фильтр
Сортувати:

Жіночі Дублянки

Сортувати:

Жіноча дублянка із овчини LUNA Kisa/0122 SILK 200
9 250UAH
9 000UAH
-3%
Дублянка із натуральної овчини LUNA Blue01/22 ICE 200
10 500UAH
9 000UAH
-14%

Дізнатися про нові надходження

Жіночі дублянки

Зараз зовсім не важливо, на якій відстані від покупця знаходиться магазин, який реалізує одяг або інші товарі. Інтернет ресурси дозволяють зробити осмислений вибір тієї чи іншої продукції, яка спрямована на задоволення потреб споживача. Взимку на перший план виходить наявність в шафі теплого верхнього одягу, який здатний зберегти тепло людського тіла при найнижчих температурах навколишнього середовища. Як говориться "готуй сани влітку", тому замислитися над вибором якісного виробу слід задовго до настання холодів.

Для зимі дублянка з натуральної сировини є оптимальним варіантом одягу, який також стане прекрасною нагодою для підкреслення жіночаі краси. Якісне вбрання забезпечить не тільки гарний захист від низьких температур, але і додасть своїй власниці стильний модний вид. Вибираючи оптимальний варіант необхідно орієнтуватися на зимові погодні умови, які притаманні конкретному регіону: луцькому, харківському чи одеському. На відміну від примітивних пуховиків і дорогих хутряних шуб, дублянка є практичним та модним одягом, який ідеально підходить для щоденної експлуатації. Електронний каталог на сайті alberta.com.ua пропонує велику колекцію жіночих дублянок від турецьких і європейських виробників, здатних задовольнити самий пересичений смак.

Правила вибору

Зима завжди приходить несподівано, тому слід заздалегідь готуватися до різкої зміни погодних умов. Придбання зимового верхнього одягу завжди пов'язано з можливістю придбати дешеву китайську підробку за ціною фірмового виробу. Якісні жіночі дублянки відповідають наступним критеріям:

 • добре вироблене хутро (овчина, теля, ягня);
 • відсутність хімічного запаху;
 • однорідний колір;
 • однакова довжина хутра;
 • рівно прострочені шви;
 • наявність інформації про виробника;
 • ціна, більш у порівнянні з пуховиком.

Правильно підібрана модель та розмір дублянки вигідно підкреслить фігуру жінки, та забезпечить надійний захист від холоду в найгіршу погоду.

Ціна на жіночу дублянку може бути досить приємною, якщо її купляти в спеціалізованому магазині, який пропонує своїм покупцям досить значні знижки. При виборі виробів для своїх покупців, співробітники компанії "Alberta" враховують модні світові тенденції. Придбання верхнього зимового одягу здійснюється, як правило, не на один рік, тому слід орієнтуватися не тільки на "мінливу моду", а й на власний смак. Маючи в гардеробі правильно підібраний зимовий одяг, можна змінювати свій імідж за допомогою аксесуарів (хустки, шарфи, пояси, тощо). Співпраця з надійним інтернет магазином дозволяє купити якісний зимовий одяг (дублянка жіноча, шуба) за вигідною ціною, незалежно від місця проживання клієнта: Львів, Тернополь або інше місце.

Колекція якісного зимового одягу від "Alberta"

Інтернет магазин "Alberta" (Київ) пропонує своїм покупцям яскраву колекцію жіночих дублянок. На "полицях" онлайн ресурсу представлені вироби, які забезпечать жінці елегантний та респектабельний вигляд:

 • стримані класичні;
 • молодіжні “косухи”;
 • розкльошені та приталені;
 • довгі та короткі;
 • з поясом або шкіряним ременем;
 • з капюшоном і без;
 • двосторонні та інш.

Вся запропонована компанією продукція вироблена на турецьких і європейських фабриках, з використанням високоякісних натуральних матеріалів та сучасного обладнання. На сайті alberta.com.ua (Київ) представлений великий асортимент стильних моделей жіночаі дублянки за прийнятні ціни, які можна купити з доставкою в: Луцьк, Рівне, Чернівці (Чернівцях), Львів, Хмельницький, Тернопіль та інші регіони України. Скориставшись зручним онлайн сервісом, кожен клієнт має можливість отримати допомогу від менеджера компанії по підбору розміру виробу, що сподобався.